• Kategorie
  • Parametry
  • Akt męski

Mężczyźni przez wiele wieków byli utożsamiani z siłą i bezpieczeństwem. Już w starożytności istniały rzeźby postawnych i dobrze umięśnionych mężczyzn. Przekonanie, że dobrze zbudowani mężczyźni są synonimem bezpieczeństwa zachowało się aż do dziś. Przykładem tego może być kolekcja reprodukcji na papierze, zawierających męskie akty. Przedstawiamy kolekcję, która niejedną panią przyprawi o rumieńce. Celne ujęcie męskiego piękna, przedstawione w postaci wyjątkowych aktów.

<br><br>

Akty to jeden z kierunków malarstwa, skupiający się na zaakcentowaniu wspaniałych cech męskiego ciała. Mężczyźni przedstawieni na naszych aktach mogą być każdym z nas. Między innymi z tego powodu, ta forma sztuki zdobywa coraz liczniejsze grono wielbicieli. Polecamy prezentowane reprodukcje wszędzie tam, gdzie liczy się niebanalny styl i zaprezentowanie odważnych, często kontrowersyjnych poglądów.

<br><br>

Reprodukcje, jak sama nazwa wskazuje, są kopiami oryginalnych obrazów. W większości przypadków są to reprodukcje cyfrowe, gwarantujące maksymalną wierność pierwowzorowi. Staranność wykonania oraz komputerowa precyzja druku sprawiają, że trudno oprzeć się wrażeniu, iż mamy do czynienia z oryginałem. Wrażenie to potęguje wyselekcjonowany papier, a także możliwość zamówienia jednej z wielu występujących w ofercie ram i opraw. Te ostatnie można wybrać w wersji z drewna lub aluminium. Do reprodukcji odpowiednie będą również antyramy, wyróżniające się ekonomiczną ceną i bardzo łatwym i szybkim montażem.