• Kategorie
  • Parametry
  • Dzieci

Dzieci są największą motywacją dla osób dorosłych. To dla nich staramy się być lepszymi. Chcemy zapewnić im to wszystko, czego my nie mieliśmy w dzieciństwie, a jednocześnie przekazujemy wzorce do naśladowania, z których chcemy, aby były dumne. Dzieci są również głównym motywem reprodukcji na płótnie, jakie dla Was przygotowaliśmy. Jeśli wcześniej nie mieliście z nimi do czynienia, to spieszymy z wyjaśnieniem, czym takim są reprodukcje na płótnie canvas. 

<br><br>

Te uniwersalne i bardzo trwałe dekoracje ścienne, drukowane są na wytrzymałym płótnie malarskim. Stosowana technika druku ploterowego, wyróżnia się bardzo dużą dokładnością, sprawiając że reprodukcje wyglądają niemal jak oryginały. W przeciwieństwie do reprodukcji obrazów wykonanych na papierze, reprodukcje na płótnie są już rozciągnięte na wytrzymałej, drewnianej ramie, nadającej im odpowiedni, elegancki wygląd. Takie rozwiązanie sprawia, że reprodukcje na płótnie nie wymagają stosowania żadnych dodatkowych form ozdoby – nadają się do montażu na ścianie, zaraz po ich wyjęciu z bezpiecznie zapakowanej przesyłki.

<br><br>

W artvic.pl wiele uwagi poświęcamy temu, aby nasze produkty odpowiadały potrzebom klientów. Do tego celu wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, a druk odbywa się w całej Europie. Od perfekcji opanowany proces logistyczny, pozwala nam zaoferować najwyższą jakość na rynku, mającą swoje przełożenie w szybkim terminie realizacji zamówień, bezbłędnych i bezpiecznych wysyłkach, a także najkorzystniejszych cenach na rynku, oferowanych wszystkim klientom, bez względu na rodzaj, wielkość i częstotliwość zamówień.