• Empire State Building - Red

Symbol: XIG-WA-9959

Empire State Building - Red - obraz drukowany na zamówienie. Do wyboru są dwa typy podłoża wydruku oraz jeden z 7 standardowych wymiarów począwszy od 24x30cm lub wydruk na indywidualny wymiar.

Układ kadru pion
Kierunek sztuki sztuka współczesna
Kolorystyka biało-czarna
Dekoracja do hotelu
Wariant
200.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu max. 10 dni
Cena dostawy 0
Poczta Polska - Kurier 48 0
Kurier DPD 0
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 602 767 468

Zostaw telefon
Obraz Empire State Building - Red drukowany na Twoje zamówienie. Jego autorem jest Michael MULLAN.
Do wyboru są dwa typy podłoża wydruku oraz jeden z 7 wymiarów począwszy od 24x30cm. Ten wzór drukujemy też w innych rozmiarach, dopasowanych do Twoich potrzeb. Nietypowe wydruki nie mogą przekraczać 140cm (wymiar krótkiego boku) i stosunek boków dla tego wzoru powinien wynieść 0,33 (wymóg wydawcy). W sytuacji zamówienia na indywidualny wymiar celowe jest sprawdzenie z nami możliwości wykonania i wyceny wydruku.

Ze względów licencyjnych ten wzór drukuje wyłącznie niemiecka firma International Graphics. Zastosowana technika drukarska oddaje w pełni kolorystykę oryginału, nasycenie i zapewnia wieloletnią trwałość obrazu.

Wersja papierowa tego wzoru wykonana jest na grubym kartonie kredowym. Grubość podłoża i jego walory mechaniczne chronią obraz przed odkształceniem powierzchni.

Wersja Canvas wykonana jest na naturalnym (100% bawełny) płótnie malarskim. Zadrukowane płótno naprężamy na blejtramie posiadającym stałą regulację w postaci klinów. Zadrukowane boki obrazu zwiększają efekt plastyczny obrazu. Nie wymaga oprawy w ramę. Otrzymujesz obraz gotowy do zawieszenia na ścianie.

Realizacja tego zamówienia to maksymalnie max. 10 dni.

Druki papierowe wysyłamy w sztywnych tubach.
Obrazy oprawione okręcamy folią bąbelkową i wraz z wkładkami styropianowymi opakowujemy w bezpieczne kartony.
Przy wysyłce zamówień korzystamy z pośrednictwa Poczty Polskiej lub kuriera DPD.

Całej kolekcji prac tego artysty szukaj na Michael MULLAN .

Potrzebujesz dodatkowych informacji lub pomocy skontaktuj się telefonicznie +48 602 767 468 lub mailowo sklep@artvic.pl.
Czekamy na wiadomość od Ciebie.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie