• Kategorie
  • Parametry
  • Graffiti

Graffiti to sztuka malarstwa ulicznego, od wielu lat ciesząca się spora popularnością. Charakterystyczny styl sprawił, że nowoczesne obrazy w stylu graffiti pojawiają się coraz częściej w domach i obiektach komercyjnych. To co je wyróżnia, to ciekawe zestawienie żywych kolorów oraz rozpoznawalny z daleka styl. Nowoczesny charakter obrazów graffiti bardzo dobrze komponuje się z wnętrzami mieszkań, domów, a także restauracji czy biur. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, sklep Artvic.pl przygotował bardzo szeroki wybór reprodukcji.

<br><br>

Reprodukcje graffiti są ciekawą alternatywą dla wielu innych metod dekoracji. Lekkie, nie wymagające skomplikowanego montażu i dostępne w bardzo dużym wyborze wielkości. Co więcej, kolekcja obrazów ulega ciągłemu poszerzeniu o nowe wzory. Przybywają w nich projekty wyróżniające się kolorami i tematyką, pochodzące od najbardziej utalentowanych artystów z całęgo świata. Polecamy ten rodzaj dekoracji klientom wymagającym, a także świadomym konieczności odświeżania wnętrz. Wybierając oprawione postery, można mieć pewność że w przyszłości, pomieszczenia mogą być modyfikowane bez dodatkowych remontów. 

<br><br>

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, poszukujących ciekawych inspiracji do dekoracji swoich wnętrz, jak również architektów i projektantów. Dla każdego z Państwa mamy przygotowane atrakcyjne warunki współpracy, gwarantujące pełne zadowolenie z dokonanego wyboru, a także największy na rynku wybór projektów.