• Kategorie
  • Parametry
  • Inne udomowione

Zwierzęta sprawiają, że nasz świat jest piękniejszy, bogatszy i bardziej różnorodny. Jeśli chcesz się  przekonać że to prawda, zdecyduj się na odważny krok. Spraw aby dekoracje twoich wnętrz mieszkalnych lub biznesowych obejmowały wizerunki rzadko spotykanych zwierząt. Nie tylko egzotycznych, ale również takich, które są nam dobrze znane, ale rzadko widujemy je na żywo. Stawiając na modne i trwałe reprodukcje na płótnie, możesz sprawić że pomieszczenia nabiorą nowego wyrazu, a ściany ożyją. Wszystko za sprawą przepięknych, kolorowych i wyglądających jak żywe zwierząt. Będą one umieszczone na płóciennym materiale, na którym pojawią się w wyniku zastosowania druku ploterowego – nowoczesne technologii produkcji obrazów. 

<br><br>

Druk ploterowy to wyjątkowy sposób na tworzenie atrakcyjnych dla oczu obrazów. Możliwość drukowania na niemal każdym materiale, bardzo duża rozdzielczość druku oraz wierne odwzorowanie wszystkich kolorów, zgodnie z wartościami na oryginalnym obrazie. Rzeczy te sprawiają, że nasze reprodukcje na płótnie należą do najlepiej sprzedających się dekoracji ściennych, a wybierają je klienci indywidualni, firmy i projektanci wnętrz.

<br><br>

Aby nieco lepiej przybliżyć Państwu czym są reprodukcje na płótnie. Składają się one z dwóch głównych elementów. Pierwszym z nich jest część konstrukcyjna, czyli drewniany blejtram. Została wyposażona w rozpórki umieszczone w rogach, aby zachowywać pełnię kształtów. Drugim elementem jest lniane płótno canvas, na którym wydrukowany został projekt. Materiał o gramaturze 350 g zapewnia wysoką trwałość i najlepszą jakość obrazu, trwającą przez wiele kolejnych lat.