• Kategorie
  • Parametry
  • Koty

Koty – zwierzęta niezwykle towarzyskie, a jednocześnie chodzące swoimi własnymi ścieżkami. Właściciele kotów z pewnością przyznają, że są to jedne z najbardziej niezależnych zwierząt, bardzo mocno pragnące pieszczot i uwagi. Dowodem miłości do kotów mogą być reprodukcje na papierze, przedstawiające te wyjątkowe zwierzęta. Wspaniałe, artystyczne fotografie i obrazy, będą jednymi z ładniejszych dekoracji, jakie mogą się pojawić w domu lub mieszaniu. 

<br><br>

Niedrogie, solidnie wykonane, oferowane w kilku popularnych wielkościach. Pozwolą na nowo odmienić wnętrza i nadać im cieplejszy charakter. Jeśli natomiast poszukują Państwo dekoracji do biura, sklepu lub salonu kociej urody, trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek lepszą propozycję. Tylko reprodukcje z kotami pozwolą pokazać swoim gościom oraz klientom, jak osobisty masz stosunek do tych zwierząt, a tym samym że można Ci zaufać, jako ekspertowi w tej dziedzinie. 

<br><br>

Jak wykonujemy reprodukcje na papierze? Są one drukowane  na wysokiej jakości papierze ploterowym, dodatkowo uszlachetniamy dla podniesienia estetyki wydruku. Wysoka gramatura, wynosząca 255 g/m sprawia, że wydruki są odporne na załamania, zachowują sztywność i pięknie wyglądają w każdym świetle. Artvic.pl ma dla Państwa przygotowanych znacznie więcej ciekawych propozycji dekoracji domu i mieszkania. Pozostałe z nich to między innymi realistyczne fototapety, również w opcji na wymiar, a także różnego rodzaju oraz wielkości naklejki samoprzylepne na drzwi lub sprzęty AGD. każdy sprzedawany przez nas produkt to najwyższa z możliwych jakość wydruku oraz trwałość, jakiej oczekuje wymagający klient.