• Kategorie
  • Parametry
  • Latajace

Dzikie, latające zwierzęta mogą budzić podziw, ale również strach. Nie ma w tym nic dziwnego. Zaskakują swoją wielkością, wyglądem oraz szybkością. Duża rozpiętość skrzydeł, niebezpieczne szpony i groźnie zakrzywione dzioby. To wszystko nie zachęca do tego, aby stawać im na drodze. Chyba że zwierzęta pojawią się w wersji udomowionej na ścianach waszego mieszkania. Wówczas głaskanie i przyglądanie się z bliska, jest jak najbardziej dopuszczalne. 

<br><br>

Reprodukcje na papierze to bezpieczny sposób, aby mieć w domu najróżniejsze gatunki i egzemplarze zwierząt. Również takich, które już nie występują w naszym ekosystemie. Za sprawą wyjątkowo starannego wykonania i bardzo ciekawego wzornictwa, nasze reprodukcje na papierze cieszą się niezmiennie dużym uznaniem i sympatią ze strony klientów. Dostarczamy reprodukcje do klientów indywidualnych, a także firm i instytucji z całego kraju. Oferujemy kilka możliwości korzystania z nich – samodzielny montaż na ścianie i oprawa reprodukcji we własnym zakresie. Jeżeli jednak oczekują Państwo wygody oraz kompleksowej obsługi, polecamy zakupienie reprodukcji wraz z opcją oprawy w wybraną ramę. W takim przypadku, wszystkimi niezbędnymi rzeczami zajmą się nasi specjaliści. W efekcie, otrzymają Państwo reprodukcje ze zwierzętami, gotowe do zawieszenia na ścianie. 

<br><br>

Od wielu lat sprzedajemy dekoracje ścienne, stając się niekwestionowanym liderem w swojej działalności. Nasi dotychczasowi klienci chętnie polecają nasze usługi, zadowoleni zarówno z wysokich standardów obsługi, jak również przystępnych cen i dużego wyboru.