• Kategorie
  • Parametry
  • Maki

Czerwone kwiaty z długimi, zielonymi łodygami. Nie sposób ich pomylić z innym gatunkiem. Tylko maki mają tak charakterystyczny wygląd, sprawiający że należą do jednych z najchętniej malowanych i fotografowanych. Jeśli ty również jesteś zdania, że maki są najpiękniejszymi kwiatami świata, nie będziesz miał wątpliwości, że warto skorzystać z naszej oferty. Proponujemy Ci niebywałą możliwość, polegającą na ozdobieniu wnętrz reprodukcjami na płótnie, przedstawiającymi maki. Mogą to być jedne z najbardziej rzucających się w oczy ozdób, które swoim wyglądem i wykonaniem zachwycą każdego, kto będzie mógł je podziwiać.

<br><br>

W artvic.pl sprzedajemy wyłącznie ozdoby, które mogą zadowolić najbardziej wymagających klientów. Wykorzystujemy do tego celu sprawdzone technologie produkcji, a także swoje wieloletnie doświadczenie. My również chcemy czerpać radość z każdego zamówienia i zadowolenia klientów, którzy chętnie do nas wracają. W tym właśnie celu proponujemy Państwu jedyne w swoim rodzaju ozdoby ścienne, wykonane na płótnie canvas, przeznaczone do umieszczenia we wszystkich rodzajach wnętrz. 

<br><br>

Płótno canvas jest płótnem lnianym, którego gramatura wynosi 350 g na metr kwadratowy. Zaliczane jest do jednych z najtrwalszych i najmocniejszych płócien, stosowanych w malarstwie. Wykorzystanie go w technologii druku ploterowego, przynosi zachwycającą dobre efekty, objawiające się zapewnieniem jednej z największych na rynku trwałości, nie spotykanych w innych produktach. To powód, dla którego warto rozważyć wybór naszych dekoracji.