• Kategorie
  • Parametry
  • Owoce, warzywa, potrawy

Owoce natury są nam udostępniane każdego dnia. Wielu z nas ma je na wyciągnięcie ręki, sięgając po najbliższe drzewo w swoim ogrodzie. Tak – owoce i warzywa to jedna z najlepszych rzeczy, jaką dała nam matka natura. Nie dziwi więc fakt, że obiekty te są tak często wybieranym tematem obrazów. Obrazów, których reprodukcje udostępniamy w naszym sklepie Artvic.pl. Jeżeli są Państwo znudzeni powtarzalnymi obrazkami, dostępnymi w sprzedaży każdego sklepu, zapraszamy po świeże nowości. Reprodukcje nie publikowane i nie sprzedawane nigdzie indziej. Obrazy przedstawiające potrawy, owoce i warzywa w najciekawszych koncepcjach utalentowanych malarzy polskich i zagranicznych.

<br><br>

Jak długo trzeba czekać na to, aby zamówione obrazy trafiły w Państwa ręce? Każde zamówienie staramy się realizować w maksymalnie szybkim czasie. W niektórych przypadkach może jednak ulec wydłużeniu do 10 dni. Jest to spowodowane tym, że wszystkie reprodukcje są drukowane na indywidualne zamówienie w drukarniach w kraju lub za granicą. Konieczność przeprowadzenia pełnego procesu technologicznego druku, wymaga zastosowanie dłuższego terminu realizacji. Warto jednak poświęcić tych kilka dodatkowych dni, zyskując w zamian jakość, jakiej nie zapewni inny sklep.

<br><br>

Artvic.pl to polska marka sklepu internetowego, sprzedającego reprodukcje obrazów, obrazy na płótnie i papierze, a także fototapety. Uzupełnieniem asortymentu jest szeroki wybór ram, opraw i antyram.