• Parrot Tulips on Gold I

Symbol: XIG-WA-6042

Parrot Tulips on Gold I - obraz drukowany na zamówienie. Do wyboru są dwa typy podłoża wydruku oraz jeden z 7 standardowych wymiarów począwszy od 35x100cm lub wydruk na indywidualny wymiar.

Układ kadru slim
Kierunek sztuki sztuka współczesna
Kolorystyka pomarańczowa
Dekoracja do salonu
Wariant
200.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu max. 10 dni
Cena dostawy 0
Poczta Polska - Kurier 48 0
Kurier DPD 0
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 602 767 468

Zostaw telefon
Parrot Tulips on Gold I - obraz drukowany na zamówienie. Jego autorem jest Danhui NAI.
Dostępny jest na dwóch podłożach, każdy w 7 typowych wariantach rozmiarowych począwszy od 35x100cm. Istnieje jednocześnie możliwość wydruku w nietypowym rozmiarze. Jedynymi ograniczeniami są maksymalna szerokość krótszego z boków obrazu nieprzekraczająca 140cm oraz utrzymanie proporcji boków, która dla tego wzoru wynosi 0,33. Przy zamówieniach w nietypowych rozmiarach zalecamy kontakt z nami dla sprawdzenia wymiaru i ceny wydruku.

Wydawcą tego wzoru jest International Graphics. Lider europejskich edytorów. Użyta do wydruku technika pozwala zapewnić nasycone kolory i ich trwałość.

Wydruk na papierze o gramaturze 300 g/m2 pozwala na trwałe obramowywaniu wydruku. Podłoże to zapewnia dostateczną sztywność i pozwala uniknąć marszczenia się obrazu.

Do wykonania obrazu Canvas stosowane jest bawełniane płótno malarskie. Płótno nałożone na blejtram i naciągnięte specjalnymi klinami regulacyjnymi ma zadrukowane boki co ułatwia jego eksponowanie. Otrzymujesz obraz całkowicie przygotowany do zawieszenia.

Ten obraz zamawiamy w Niemczech po otrzymaniu Twojego zamówienia i jego opłaceniu. Czas realizacji nie powinien przekroczyć max. 10 dni.

Wysyłka nieobramowanych prac odbywa się w sztywnych tubach.
Obramowane obrazy owijamy folią bąbelkową i pakujemy w bezpieczne kartony ze styropianowymi zabezpieczeniami po całym obwodzie obrazu.
Zamówienie dostarczy do Ciebie Poczta Polska lub kurier DPD.

Wszystkie prace NAI+Danhui dostępne są na Danhui NAI.

Cały czas jesteśmy też do Twojej dyspozycji pod telefonem +48 602 767 468 lub mailem sklep@artvic.pl.
Zawsze wspieramy naszych klientów.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie