• Kategorie
  • Parametry
  • Postacie i portrety

Każdego dnia jesteśmy otoczeni ludźmi. Znanymi i anonimowymi. W tym tłumie z pewnością znajdują się postacie ciekawe, wybitne i takie, które zasłużyły się dla społeczeństwa w taki lub inny sposób. Ty sam z pewnością znasz ludzi, którym świat wiele może zawdzięczać. Podobizny niektórych z nich przedstawiają tutejsze reprodukcje na papierze. Pośród twarzy artystów i polityków, można również spotkać zupełnie przypadkowe postaci. Każda z reprodukcji to zupełnie inne, ale bardzo ciekawe spojrzenie na to, jak wyglądają otaczający nas ludzie. Co myślą, jak wygląda ich twarz, w co są ubrani i jak się zachowują. Analiza każdej reprodukcji, może dostarczyć wiele ciekawych dyskusji o ludziach, ich kulturze i zwyczajach.

<br><br>

Polecamy starannie wykonywane reprodukcje, nie tylko jako dekorację do mieszkania. Nasze produkty znakomicie sprawdzają się również w innych obiektach, takich jak szkoły, firmy czy biura. Dzięki temu że są sprzedawane w kilku podstawowych wielkościach, można idealnie dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb i wystroju wnętrz. 

<br><br>

Reprodukcje na papierze powstają na starannie wybranym materiale. Dodatkowo, mogą zostać na Państwa życzenie oprawione w jedną z opraw, które posiadamy w sprzedaży. Zdecydowanie o tym, czy zamawiać tylko reprodukcję, czy reprodukcję z oprawą, można podjąć w czasie składania zamówienia. Aktywny formularz przelicza ceny i przedstawi wizualizację, prezentując ostateczny wygląd obrazu z ramą. Dzięki temu można już podczas składania zamówienia ocenić, czy wybrana reprodukcja będzie nam odpowiadała wizualnie z danym modelem oprawy.