• Kategorie
  • Parametry
  • Postacie kobiet

Kobiety – na ten temat można rozmawiać długo i z wieloma ludźmi. Czego by nie powiedzieć o kobietach, to jednak dla nich mężczyźni tracą głowę i są w stanie zrobić niemal wszystko. Życie bez kobiet traci sens, staje się ubogie i niezbyt wartościowe. Szacunku i miłości do kobiet należy się uczyć od najmłodszych lat, a przełoży się to na udane relacje z nimi. Zrozumienie kobiet może mieć swój dowód w stosowaniu reprodukcji na płótnie z ich wizerunkiem, do dekoracji pomieszczeń. Możemy Państwu zaoferować jeden z największych wyborów reprodukcji na płótnie, przeznaczonych do domów mieszkalnych, biur i restauracji. Na naszych reprodukcjach kobiety są przedstawione podczas wykonywania codziennych czynności. To właśnie wtedy można najlepiej docenić piękno i klasę, które w nich drzemią.

<br><br>

Reprodukcje na płótnie to  najwyższej klasy dekoracje ścienne. Są zaprojektowane z myślą o długotrwałym zdobieniu pomieszczeń, poprzez przymocowanie ich w sposób trwały i bezpieczny do ściany. Do tego celu zalecamy wykorzystać kołki z haczykami, gwarantujące szybkie i bezproblemowe przymocowanie. 

<br><br>

Z czego składa się reprodukcja na płótnie, jaką można zamówić w sklepie artvic.pl? Jej część konstrukcyjna to drewniany blejtram. Jest to wytrzymały i stabilny stelaż, chroniący wydrukowane płótno przed przesuwaniem się lub marszczeniem. Płótno zostaje starannie naciągnięte na ramę, tak aby wszystkie boki były opięte materiałem. Płótno canvas mocowane jest do ramy za pomocą zszywek tapicerskich, a następnie pakowane i bezpiecznie wysyłane w drogę do klienta.