• Untitled V

Symbol: XIG-IG-7411

Untitled V - obraz drukowany na zamówienie. Do wyboru są dwa typy podłoża wydruku oraz jeden z 3 standardowych wymiarów począwszy od 20x163cm lub wydruk na indywidualny wymiar.

Układ kadru slim
Kierunek sztuki współczesna abstrakcja
Kolorystyka pastelowa
Wariant
240.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu max. 10 dni
Cena dostawy 0
Poczta Polska - Kurier 48 0
Kurier DPD 0
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 602 767 468

Zostaw telefon
Prezentowany tu obraz nosi tytuł Untitled V. Jest to reprodukcja pracy FAHAR.
Do wyboru są dwa typy podłoża wydruku oraz jeden z 3 wymiarów począwszy od 20x163cm. Jeśli między standardowymi rozmiarami nie znalazłeś odpowiedniego dla siebie to wydrukujemy go na indywidualny wymiar. Nietypowe wydruki nie mogą przekraczać 140cm (wymiar krótkiego boku) i stosunek boków dla tego wzoru powinien wynieść 0,123076923076923 (wymóg wydawcy). Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie celem doprecyzowania nietypowego zamówienia i ustalenia jego ceny.

Prawa licencyjne do drukowania tego wzoru posiada niemiecki International Graphics. Gwarancją wiernych i w pełni nasyconych, trwałych kolorów jest zastosowana specjalna technika drukarska.

Papierowy wariant tego wzoru drukowany jest na kredowym kartonie 300 g/m2. Użyty karton nie marszczy się i idealnie wygląda w ramie aluminiowej lub drewnianej.

Obrazy Canvas drukowane są na podłożu bawełnianym, identycznym jak stosowany w malarstwie. Obraz dla właściwej ekspozycji naprężony zostaje i przymocowany do drewnianego krosna malarskiego. Zadrukowane boki i możliwość regulacji naciągnięcia powierzchni frontowej czynią produkt doskonałą dekoracją ściany. Gotowy obraz pozostaje jedynie powiesić na ścianie.

Ten obraz zamawiamy w Niemczech po otrzymaniu Twojego zamówienia i jego opłaceniu. Czas realizacji nie powinien przekroczyć max. 10 dni.

Nieobramowane prace wysyłamy w sztywnych tubach.
Bezpieczeństwo oprawionych obrazów gwarantuje folia bąbelkowa, wkładki styropianowe oraz specjalne kartony.
Dostarczamy zamówione obrazy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem DPD. Zdecydowanie preferujemy wysyłki kurierskie, jako bezpieczniejsze i szybsze.

Inne wzory tego autora znajdziesz na stronie FAHAR .

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem +48 602 767 468 lub mailem sklep@artvic.pl.
Zawsze wspieramy naszych klientów.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie