• Kategorie
  • Parametry
  • Z drzewami

Świat nie mógłby istnieć bez drzew i lasów. Oprócz tego że są one źródłem odnawialnego surowca naturalnego, to przede wszystkim odgrywają bardzo ważną rolę w produkcji tlenu. Drzewa są częścią naszego życia. Jemy owoce rosnące na nich, wykorzystujemy drewno do budowy i ogrzewania, a z żywicy po milionach lat powstają przepiękne bursztyny. Wszystko to sprawia, że w ofercie sklepu artvic.pl poświęciliśmy bardzo wiele miejsca. Dlaczego? Aby okazać nasz szacunek dla przyrody, a jednocześnie dostarczyć Państwu dekoracji, jakie od zawsze Wam się podobały. 

<br><br>

Dekoracje ścienne – tym właśnie zajmuje się sklep internetowy artvic.pl. Prowadzimy swoją działalność online, dzięki czemu o każdej porze można wybierać spośród naszych produktów. Wśród nich nie brakuje prawdziwych nowości rynkowych, trudno dostępnych u konkurencji. Reprodukcje na płótnie zaliczane są do jednych z nich. Starannie wydrukowane na eleganckim płótnie malarskim, naciągnięte na drewnianą ramę i wysłane po wcześniejszym bezpiecznym zapakowaniu. W ten sposób otrzymują Państwo jedyny w swoim rodzaju produkt, łatwy do samodzielnego montażu na ścianie. 

<br><br>

Reprodukcje na płótnie canvas to bardzo wiernie odwzorowane zdjęcia rzeczywistych, oryginalnych dzieł sztuki malarstwa oraz fotografii. Autorami oryginalnych obrazów są artyści z całego świata. Poświęcamy wiele czasu i pracy aby do nich dotrzeć i móc zaoferować Państwu szeroki wybór zachwycających dekoracji, których piękno zostało docenione przez wiele osób.